Khloe Kardashian “bombastike” në postimet e fundit në instagram

Khloe Kardashian e cila është shumë e dhënë pas rrjeteve sociale dhe vecanërisht instagramit ka tronditur fansat edhe këtë herë.

Në postimin e fundit ka shpërndarë disa foto më linjat perfekte  me një fustan të bardhë.  Veshja e tejdukshme i mbulon këmbët ndërsa shpatullat i ka zbuluar .

Miliona fansa kanë komentuar për format e saj bombastike .