Show bizzUncategorized

Lady Gaga e veshur me fustan nusërie

0

Lady Gaga është shfaqur në Romë veshur me një fustan të bardhë nusërie dhe nuk e kishim parë kurrë ashtu. Ajo ka qenë në xhirimet e filmit “House of Gucci”, ku luan rolin e Patrizia Reggiani. 

Këngëtarja dukej mrekullisht mirë veshur me fustanin e bardhë me material dantelle me mëngë dhe me një vello të gjatë. Gaga u transformua si “vejusha e zezë”, Patrizia Reggaini, për të xhiruar skenën e dasmës së saj me Maurizio Gucci, rolin e të cilit e bën Adam Driver./ProBizz.al/

Zgjidhni një sy dhe zbuloni diçka interesante për personalitetin tuaj

Previous article

Rina Balaj kryen ndërhyrje në fytyrë

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz