Show bizzUncategorized

Lei Krajas i bëhen sytë zemra për futbollistin..

0

Lei Kraja është një ndër gazetaret sportive që provokon herë pas here me fotot e saj në Instagram dhe për këtë përflitet shumë në rrjet.

Gazetaret e sportit kanë gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën e tyre prvate dhe raportin me futbollistët.

Lei ditën e djesjme ka postuar në InstaStory në rrjetet e saj sociale një bashkëbisedim me ndjekësit e saj, njëri prek të cilëve e pyet: “Cili futbollist të pëlqen më shumë si mashkull?”.

Pa hezituar aspak ajo ka shpërndarë një video të Zlatan Ibrahimović në të cilën vendos dhe një “emoji” me sytë me zemra. /ProBizz.al/

Naftë pa taksa, rekord aplikimesh nga fermerët

Previous article

Hajde t’i kthejmë thot Genc Prelvukaj

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz