Hajde t’i kthejmë thot Genc Prelvukaj

Albumi më i ri i këngëtarit Genc Prelvukaj është “Gentivs II”. Ai po vazhdon të publikojë këngët e tij të reja dhe vidoklipi i tij i rradhës titullohet “Hajde t’i kthejmë”.

Më poshtë e gjeni këngën e tij të plotë./ProBizz.al/