Show bizzUncategorized

“Lot” nga Bardhi

0

Reperi Bardhi sot ka publikuar këngën e tij më të re me titullin “Lot”. Ai vetë është kujdesur për teksin dhe melodinë e këngës. Onima është produksioni me të cilin ai ka bashkëpunuar për realizimin e videoklipit. 

Këngën e re të Bardhit dhe videoklipin e plotë e gjeni më poshtë./ProBizz.al/

10 gabimet që bëjnë zakonisht njerëzit të cilët punojnë nga shtëpia

Previous article

Bearti më në fund sqaroi ndarjen me Tean sipas anës së tij të historisë

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz