Show bizzUncategorized

MARK ZUKENBERG URON ARTISTIN SHQIPTAR ERALD HALILI

0

Erald Halili; që në instagram e përshkruan veten “Ai çuni që bën video t’bukura me dron”, ka tërhequr vemendjen e të gjithëve me videon më të
fundit të realizuar :“What I Mean When I Say I Live In Albania”.

Së fundmi edhe themeluesi i  facebook dhe zortëruesi i  intagramit Mark Zukenberg e ka uruar atë personalisht.

Ai i ka dërguar një mesazh privat ku e uron Halilin duke i shkruar “Çfarë po ndodh në Shqipëri në këto momente? Unë kam parë postimin tënd kudo në Instagram Stories. Urime”.

Halili menjëherë ka ndarë me ndjekësit mesazhin e dërguar nga themeluesi i Facebookut.

Video e publikuar 3 ditë më parë, promovon në mënyrë të kujdesshme dhe me pamje të zgjedhura, bukuritë Shqiptare nga veriu në jug.

Video!

KONFINDUSTRIA: 76% E BIZNESEVE SKEPTIKË PËR PROGRAMET ELEKTORALE

Previous article

Dua Lipa shkëlqen në Grammy Awards 2021

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz