Modelja dhe prezantuesja kosovare merr pjesë në eventin e Guess në Zvicër, takohet me kreatorin e famshëm

Në Zvicër po mbahet eventi i modës të markës së famshme botërore, Guess. Nga Kosova po merr pjesë në këtë event modelja dhe kreatorja e famshme, Kadrije Canolli.

Në këtë ngjarje, Canolli është takuar me kreatorin e famshëm, Paul Marciano.

Biondja joshëse ka ndarë një foto me Marcianon, ndërsa në storje ka njoftuar se e pranishme është edhe modelja shqiptare, Oriola Marashi.

Burimi: Indeksonline