Nga brune në bjonde

Samanta Karavella, këngëtarja shqiptare që gjithmonë na ka surprizuar me hitet e saj, kësaj rradhe do të sjellë një projekt të ri muzikor. Ajo ka ndarë vazhdimisht me ne foto nga videoklipi i saj por në këto të fundit na e mori mendjen.

Ajo ka vendosur të bëjë ndryshimin drastik në look-un e saj, duke kthyer në bjonde flokët e saj të zinj dhe duket mrekullisht bukur./ProBizz.al/