Show bizzUncategorized

Një “Vuj vuj” e dytë! Surprizon Dafina

0

Dafina Zeqiri, “diva” shqiptare, më së fundmi ka publikuar projektin e saj muzikor “Duro”. Me mesazhin e fortë që ajo përcolli, për të duruar sfidat e vështira të jetës, publiku e pëlqeu pafund atë. Madje ‘Linja e Jetës’ ka njoftuar që shumë persona kanë rritur ndërgjegjësimin duke thirrur qendrën telefonike për parandalimin e vetëvrasjeve.

Tani Dafina ka një suprizë për ne. Në një postim të sajin në InstaStory ajo ka hedhur një imazh nga kënga “Vuj vuj” ku dhe shkruan: “Vuj vuj pjesa e dytë?”. “Vuj vuj” është një nga hitet e mëdha të këngëtares që mirëpriten gjithmonë nga ndjekësit e saj. Siç duket ajo nuk ndalet me aq dhe ka vendosur të përgatisë pjesën e dytë të këngës dhe ta publikojë atë së shpejti./ProBizz.al/

Prindër për herë të parë?! Genti dhe Rozafa ngrejnë dyshime me këtë detaj

Previous article

Horoskopi ditor – 5 Prill 2021

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz