Pete Davidson në një romancë me yllin e Bridgerton

Pete Davidson, ylli i “SNL”, të dielën u shfaq me studentët e Universitetit Marquette dhe u kuptua lidhja e tij  me Phoebe Dynevor.

Ka qenë “Page Six” që konfirmoi në fillim të Prillit se Davidson dhe Dynevor po takohen, megjithëse ata nuk janë “shumë seriozë”, pasi ylli i “Bridgerton” ndodhet në Angli për të xhiruar sezonin e dytë të Netflix.

Dyshimet për një romancë mes dyshes nisën që kur u panë së bashku në Mbretërinë e Bashkuar dhe në Brooklyn, ku ajo ishte duke filmuar “Younger”. Në një moment, ata ishin “duke mbajtur duart dhe përqafuar njëri-tjetrin” në Caverswall, Staffordshire.

Dukej sikur ishin në një lidhje dhe ata dukeshin të lumtur së bashku”,-tha muajin e kaluar një vendase./ProBizz.al/