“Shumë i mirë” si për Ronela Hajatin

Këngëtarja Ronela Hajati ka përgatitur një album të ri dhe ai është gati për fansat. Ajo po publikon vazhdimisht këngë, pjesë të “Rron” dhe e rradhës është kënga “Shumë i mirë”.

Shijojeni këngën e saj më poshtë./ProBizz.al/