- Advertisement -spot_img

TAG

Transport

Hyundai Motor Group emëron shefin e ri për divizionin e lëvizshmërisë

Hyundai Motor Group tha të premten se ka formuar një divizion të ri të lëvizjes për të lëshuar më shumë modele shërbimi dhe emëroi...

Merr frymë sërish tregtia globale

Mëngjesin e të hënës është bërë e mundur që tregtia globale të marrë frymë sërish kur autoritetet egjiptiane njoftuan zhbllokimin e kanalit të Suezit.  EverGiven,...

Latest news

- Advertisement -spot_img