Trendi “Barbie”, edhe Rihanna me pink

Edhe këngëtarja e njohur Rihanna  nuk i ka rezistuar trendit  “Barbie”. Ajo është shfaqur në krah të partnerit të saj Asap Rocky e veshur e gjitha në  pink.

Artisja ka lënë mënjëanë takat e larta dhe ka vendosur të shfaqet sportive.  Rihana kishte veshur një set me dy pjesë në ngjyrë rozë pastel me pantallona sportive dhe atlete të bardha .