Show bizzUncategorized

Georgina po “çmendet” nga xhelozia për modelen shqiptare

0

Modelja me prejardhje shqiptare, Jori Delli, po bën bujë në mediat italiane sepse ka deklaruar se ka takuar shumë futbollistë të famshëm, si Cristiano Ronaldon dhe Neymar. 

Ajo tregoi për ‘Tiki Taka’, se në vitin 2019 ka qenë pjesë e një spoti reklamash, ka treguar se ku shfaqeshin Neymar dhe Ronaldo. 

Ajo nuk u la pa ngacmuar për xhelozinë që mund të ndjejë bashkëshortja e Ronaldos dhe u përgjigj duke thënë: “Georgina? Unë nuk mendoj se ajo ishte xheloze”. 

Në atë kohë ajo paska qenë e fejuar me ish-trajnerin e Torinos dhe Livornos, Simone Camolese./ProBizz.al/

Rregullat e reja për kredinë, shoqata e bankave e pret pozitivisht

Previous article

Nga brune në bjonde

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz