Rihanna habit me dizajnin e ri të pizhameve Savage X Fenty

Fansat e Rihanna-s po ndajnë konfuzionin e tyre për kompletin e fundit të pizhameve Savage X Fenty pasi këngëtarja debutoi në Instagram me tutat, të cilat kanë një prerje të pasme.

Të dielën, stilistja shpërndau një video të saj duke modeluar me pizhamet në Instagram Stories. Rihanna kthehen për t’u dhënë shikuesve një pamje të shkurtër të të pasmeve të saj të zbuluara në tutat e reja.

Sipas faqes së internetit Savage X Fenty, tutat, të cilat kushtojnë me pakicë 49,95 dollarë, por janë në shitje për 13,98 dollarë, janë të ngjashme me pizhamet klasike të festave dhe përmbajnë “një pjesë të pasmesh të hapur për të treguar atë që dëshironi, stil Savage”.

Në rrjetet sociale, fansat e Rihanna-s mbetën të hutuar nga dizajni. Shumë prej tyre ndanë mendimet e tyre më pak se të favorshme për tutat e pizhameve.

“Nuk e kuptoj se çfarë po përpiqej të bënte Rihanna me tutat e pizhameve…” shkroi një person në Twitter.

“Rhi të adhuroj, por wtf,” shkroi dikush tjetër krahas një fotografie të pizhameve në faqen e internetit Savage X Fenty.

Ndërsa dizajni i fundit i këngëtares nuk ishte një hit me të gjithë, pizhamet nuk u hodhën poshtë plotësisht, pasi disa njerëz zbuluan se ishin mbështetës të çdo trendi që Rihanna zbulon.

Burimi: The Independent