Rihanna sjell në jetë vajzën e saj

Mediat e huaja shkruajnë se Rihanna ka sjellë në jetë fëmijën e dytë që është një vajzë. Këngëtarja dhe reperi Asap Rocky  aktualisht ndodhen në rezidencën e tyre në Los Angeles. Kujtojmë se në maj të vitit 202 ylli i popit dhe reperi u bënë me fëmijë, djalin e tyre .

 Sa i kërket karrierës muzikore Rihanna ende nuk ka publikuar një album të ri prej vitesh përvec këngës “Lift Me Up” .