- Law Firm Visha-spot_img

TAG

Karikues

BE propozon rregullin për karikues universalë, tipi USB-C

Prodhuesit do të detyrohen të krijojnë një zgjidhje universale të karikimit për telefonat dhe pajisjet e vogla elektronike, sipas një rregulli të ri të propozuar nga Komisioni Evropian (KE).

Latest news

- Law Firm Visha-spot_img