- Law Firm Visha-spot_img

TAG

Qymyri

Pse çmimet e energjisë në Europë po rriten dhe gjendja mund të përkeqësohet

Europa po përballet me një rritje rekord të çmimeve të energjisë që kërcënon të dëmtojë rimëkëmbjen ekonomike pas pandemisë, të ulë të ardhurat e familjeve dhe madje të pengojë tranzicionin e gjelbër të ekonomive në lindje.

Latest news

- Law Firm Visha-spot_img