Zendaya dhe Tom Holland thuhet se po mendojnë të martohen

Zendaya dhe Tom Holland janë kthyer në një nga çiftet më të preferuar të Hollywood-it, pasi dashuria e tyre shkoi përtej ekranit pasi luajtën në sagën Spider-Man dhe tani ata i kanë habitur të gjithë duke zbuluar se po mendojnë të martohen.

Sipas një burimi pranë çiftit, të dy aktorët janë në një moment të mirë të jetës së tyre, si në punë ashtu edhe në dashuri, ndaj tashmë janë duke menduar për hapin e radhës.

Ata të dy janë në gjendje qetësimi dhe po planifikojnë absolutisht një të ardhme reale së bashku”, tha ai për një gazetë amerikane, pa dhënë detaje të mëtejshme.

Kujtojmë se, pak muaj më parë, aktori i ‘Spider-Man’ hapi zemrën dhe pranoi se do të donte të bënte një pushim nga aktivitetet e tij të punës për t’u fokusuar në çështje më personale si krijimi i familjes.

Gjashtë vitet e fundit i kam kaluar shumë i fokusuar në punën time. Dua të bëj një pushim dhe të fokusohem në krijimin e një familjeje dhe të kuptoj se çfarë dua të bëj jashtë kësaj bote”, tha aktori.

Tom Holland dhe Zendaya e bënë publike lidhjen e tyre në nëntor të vitit të kaluar, megjithatë, thashethemet për lidhjen e tyre filluan në korrik 2021, pasi u zbuluan disa fotografi ku ata po putheshin brenda një makine.

Që atëherë, të famshmit e kanë ndarë dashurinë e tyre përmes rrjeteve sociale. Një shembull i kësaj ishte kur aktorja postoi një mesazh romantik për ditëlindjen e Hollandës në fillim të korrikut.

Ditëlindja më e lumtur për atë që më bën më të lumtur”, është shprehur aktorja duke emocionuar të gjithë fansat e çiftit.

Burimi: Music Mundial