Show bizzUncategorized

Aktorja e famshme nënë për herë të dytë

0

Kirsten Dunst, aktorja e famshme, është duke u bërë nënë për herë të dytë.

Bashkëshorti i saj, aktori Jesse Plemons, dhe ajo janë në një fotosesion të Kirsten për revistën W.

Dunst dhe ylli i “Breaking Bad”, 32 vjeçar, janë fejuar në janar të vitit 2017.

Për herë të parë në maj të vitit 2019 ata u bënë prindër të një djali të quajtur, Ennis.

Çifti vetë janë njohur dhe kanë filluar të takohen që nga viti 2016 gjatë xhirimeve të “Fargo”. /ProBizz.al/

Horoskopi ditor – 2 Prill 2021

Previous article

New York legalizon marijuanën

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz