Trajneri legjendar i Arsenalit me një brune në Mykonos

Trajneri legjendar i Arsenalit është shfaqur në Mykonos duke bërë pushime. Ai shoqërohej nga një brune misterioze me bikini kafe teksa po merrnin rreze dielli .

Arsene Wenger u pa duke shijuar verën e tij, shkruan the Sun.

Trajneri legjendar i Arsenalit u largua nga skuadra në vitin 2018 pas 22 vitesh shërbimi dhe fitoi tre tituj të Premier League dhe shtatë FA Cup.

Në nëntor 2019, francezi u emërua si Shefi i Zhvillimit Global të Futbollit të FIFA-s.