Show bizzUncategorized

Një milion! Noizy merr dhuratën nga YouTube

0

Noizy, një nga reperët më të suksesshëm, arrin një million abonues në platformën ‘YouTube’. Këtë e ka postuar ai vetë në InstaStory, ku tregon dhuratën shpërblyese për punën e madhe që ka bërë. “Faleminderit për një million abonues”-shkruan Noizy në postim.

Këngët e tij janë kthyer gjithmonë menjëherë në hite, siç ishte dhe kënga e tij më e fundit “1 Herë E Mirë (Vaccine)”, e cila doli në treg më 13 Janar 2021.

Noizy është këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur. Ai ka nënshkruar konkratë me kompaninë e famshme “Universal Music” dhe tashmë është bërë një nga artistët më të paguar në trevat shqiptare.

Përveç muzikës, tani ka edhe brand-in e veshjeve “Illyrian Bloodline” me të cilën bënë shitjen e brandit të tij përmes internetit me transport kudo në botë dhe me 3 pikat e shitjes në Durrës, Prishtinë dhe së fundi në Prizren./ProBizz.al/

Horoskopi ditor – 31 Mars 2021

Previous article

Tani një dhuratë për Dhuratën

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz