Apple nxjerr një mënyrë të re për të dëgjuar këngë

Apple ka nxjerrë "audio hapësinore" të tij të ri dhe versionet pa humbje të pjesëve, në një azhurnim të madh të platformës së saj...
spot_img
spot_img